SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0
Çmimi :
€12,800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
140493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike ,4 dyer , 5 ulse , ndrruesin MANUAL 6 shpejtsi , komanda ne timon , radio , senzora parkingu , senzora shiu , bordkompjuter
Abs, esp , airbag , drita elektrike , fellne . Etj
Për më shumë:044171908
Informata rreth publikuesit
ardonis
044171908
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »