SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a3
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:26
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
140501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a3 1.8 turbo benzine e ardhur nga zvicrra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prishtinë
045506895
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »