SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 1.9 TDI 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:20
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
2005
ID e produktit :
140505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhuesi: Volkswagen
Modeli: Touran
Viti: 2005
Lënda djegëse: Dizel
Marshi: Manual
Madhësia në cm3: 1896
Statusi: I padoganuar
Full EXTRAPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto
Prishtinë
049 708 382
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »