SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q7 3.0 TDI SLINE 7 ULSE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:13
Lloji :
Audi Q7
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
144,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
140507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra zez metalike , 5 dyer , 7 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset gjysme lekur , ulset me ngrohje para dhe mbrapa ,
ulset sport , ulset elektrike dhe memory ,dritat BI XENON , kamer, , bordkompjuter ,
navigacion GPS TV HD , tempomat , mbajtesin e distances DISTRONIC , radio CD SD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , Senzorat e tejkalimit , amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC ,
vet parkim (PARK ASIST) , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
fellne ETJ FULL OPSIONE
Tel: +386 49 400 503, +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »