SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf4 pacific
Çmimi :
€4,750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:45
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
140508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 pacific model 2003 automatik tiptronik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erim
044203036
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »