SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ndërrohet golf 3 me golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
140509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3 1997 motori është 1998 tdi 110 ps karavan 5 dyer hidraulik nderrohet me golf 4 pres bleres serioz nr kontakti 044325 787 049892693

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besar
Han I Elezit
044325787
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »