SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Porsche Cayenne S Hybrid
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Lloji :
Porsche CAYENNE-S
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
90
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2011
ID e produktit :
140510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Porsche Cayenne S Hybrid 2011 3.2 benzin hybrid full panoramik 400 ps kerri osht ne tabela RKS 90.000 tkalume osht ne gjendje te rregullt Vetura deri ne 40kmh osht elektrik (hybrid) hybridi mbushet ne menyr automatike pa nevojen e kabllove

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Redon
Prishtinë
045743554
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »