SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat EXEO ST
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:42
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
142,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
140512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Erber Automobilat. Në Shitje
☏ +377 (44) 504 054
☏ +377 (45) 255 359
☏ +377 (44) 650 141
www.erber-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »