SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Vento Dizel 1.9 TDI
Çmimi :
€2,799.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:02
Lloji :
Volkswagen/VW Vento
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1993
ID e produktit :
140513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Vento 1.9 TDi Dizel
Viti 1993
Regjistrim Deri 15.03.2017
Vetura Posedon: KlimTronik,Abs,Centrall ,4 Goma Te Rreja,Fellna ,Shiber ,Hydrajlik, Motor Te Golf 4 , Karika Te Golf 4 Ekstra Etj Etj .. Ndrim I Mundshem Qmimi 2800
Per Me Shum Info 0037745495336
Ju Mir Presim ......Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meti
Wesseling
0037745 502 057
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »