SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Avangar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Lloji :
Mercedes 320
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
140518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedesi eshte full opcion nuk ka nevoj ti nderrohet asgje i eshte bere servisi i vajit dhe te gjitha qe duhet gomat e reja te katrat eshte send qe doket ejani dhe binduni vete

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arben
Drenas
049245421
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »