SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 807 - 03
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:13
Lloji :
Peugeot 807
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2003
ID e produktit :
140520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 2. 2 HDI viti 2003 e inportuar nga zvicrra pa dogan viber +37744550503

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Ferizaj
045585345
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »