SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Ml 320 CDI 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:35
Lloji :
Mercedes ML 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2007
ID e produktit :
140523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Ml 320 cdi viti 2007 me rks por i doganuar me invalid. Ne gjendje te rregull full opsion Nr 044853223

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Lipjan
044-853-223
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »