SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat 2.0 Benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:58
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
140524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN PASSAT 2.0 BENZIN VITI 12 2000 MODEL 2001 RKS 7 MUJ KLIM ESP ABS SERVO AIRBAG ULSE LIKUR GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE VETURA OSHT SHUM.E RUJNTE SI JASHT EDHE MBRENDA VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK TEL 044 264 888 NDRRIM I MUNDESHEM

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »