SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra 1.7 cdti
Çmimi :
€5,450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:03
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
134,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
140533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra h 1.7cdti 2005 qe 1vit Rks Regjistrim 1 vit Full paket Me liber servisi Cenzora parkingu Cenzora te shiut Dritat xenon big xenon Tempomat Servisin e keyer Gjendje te mir optike dhe mekanike Klima tronik Goma te reja dimirt Per me shum info 0037745507790

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bledar
Podujeva
045507790
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »