SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318 dizel 2.0 pa dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:00
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
140534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 318 dizel viti 2002 ngjendje te rregullt km 220 mij e po sa ardhur nga zvicraPostuar nëpërmjet celularit.044219265
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Ferizaj
044219265
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »