SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault pickup
Çmimi :
€349.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:20
Lloji :
Renault 19
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
ID e produktit :
140536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pickup1.9 diesel urgjent eshte i ardhur nga zvicra nje dore ne kosove jam te shit veq se ekom ble tjeter ky nuk me duhet rigjistrimi 03.12.2016 Motorrin e ka te mire vaj rrypa filtra antifriz etj te ndrrume me nje fjal eshte i mire. Me ndrrim veresi mos thirr.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Redi
Ferizaj
045603122
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »