SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGOT 308 2.0 HDI..VITI...2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '17
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
10,800
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
140542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGOT 308 2.0 HDI...VITI...12...12...2008....FULL..
...OPCIONE....FULL...EKSTRA...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »