SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.0 benzin 2004
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:59
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
171,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2004
ID e produktit :
140545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjednje perfekte posedon 4goma dimri regjistrim deri 21..04.2017 1.0 benzin centrall.hidraulik,klim, ne gjendje te mir


Tel/viber +377-45-624-149Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vigan
Brno, Czech Republic
045/500-196 Viber +377-44/852-416
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »