SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Peugeot 206 2.0 HDI 00
Çmimi :
€2,250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:28
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
236,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
140547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 2.0 HDI.Viti i prodhimit 2000.Regjistrimi i ka skaduar eshte i qlajmruar ska denim.Vetura posedon:
-Airbag
-Klim (AC)
-Timon hidraulik
-Gjamat me rrym
-Mbyllje qendrore
-Fellne 14" me goma te mira
Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike , nuk ka nevoj per asni investim
Kontakt ne nr.049-491-150 dhe 044-933-419
Informata rreth publikuesit
naim
Mitrovicë
049533088
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »