SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo 147 JTD
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '16
Lloji :
Alfa Romeo 147
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,600
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
140548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen Alfa romeo 147 1.9 JTD e ardhur nga zvicrra, rexhistrimi i par ne ks, ne gjendje super te mir, ekonomike , ulset lekur, navi, manual , goma te reja te dimrit dhe veres, per me shum kontaktoni 049508333
Informata rreth publikuesit
petrit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »