SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 GTD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
161,006
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
140549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 GTD 170 ps
Dogan dhe homologim te paguar ,
Per cdo informate na kontaktoni ne 045 727772
049 611 899Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Migros -A
Prishtinë
044481948 049 808 805
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »