SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ClS
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '16
Lloji :
Mercedes CLS 350
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
350.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
140550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes ClS 350 viti i prodhimit 2005 benzin automatik 'tip troni'klimatronik'Xenon Shtipa Led -senzor para dhe pas -Tempomad-Karrika -lekure-Pasqyre me rryme plus palohen.
Informata rreth publikuesit
Besart
Pristina
zheger [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »