SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Touran DSG
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '17
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
140551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Touran DSG automatik viti 2005 regjistrim RKS e posaardhur nga Gjermania me liber servisit , e mirmbajtur ne gjendje te mire me goma te dimrit te reja 7 ulse
Vetur Familjare
Vetura Gjindet Ne Vushtrri
Per me shum kontaktoni :

044-165-813
+38649-773-879 (Viber)
Informata rreth publikuesit
Fidan
Mitrovica, Kosovo
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »