SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Ford Fiesta 1.2
Çmimi :
€2.30
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '17
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2003
ID e produktit :
164216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford Fiesta 1.2 Benzin en gjendje perfecte Qmimi 2.300Euro nr 045-951-477Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gela
Prishtinë
045951477
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »