SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 1.8 Dizell
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '17
Lloji :
BMW 118D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2005
ID e produktit :
164223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 1.8 dizell e sapo ardhur nga zvicrra Vetura asht ne gjendje te mir mekanike dhe optike vetura nuk ka vrejtje Veturat ne shitje te sapo ardhura nga ZvicrraBMW viti 2005 1.8 DIZELL qmimi 4500€Nr; Viber, WhatsApp;+37744749793+41 76 278 19 53049107738

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorenc
Gjakovë
37744749793. 41 76 278 19 53
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »