SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A2 viti 2005
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '17
Lloji :
Audi A2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
164225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e sapo ardhur nga ZvicrraAudi A2 viti 2005. 1.4 TDI Dizell vetura asht ne gjendje te mir mekanike dhe optike vetura nuk ka vrejtjeVeturat ne shitje te sapo ardhura nga ZvicrraAudi A2 viti 2005 1.4 DIZELL qmimi 3100€Nr; Viber, WhatsApp;+37744749793+41 76 278 19 53049107738

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorenc
Gjakovë
37744749793. 41 76 278 19 53
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »