SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter 311 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:00
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,000
Motori (kubik) :
311.00
Viti :
2006
ID e produktit :
164233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 
Spirnter 
311 CDI
Viti 2006 
8+1 ulse
Klim 
Automatik 
201000km 
Gjendje shum tmir po sa ardhur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »