SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passat 3c 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '17
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
19.00
Viti :
2007
ID e produktit :
164236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 3c 1,9 tdi 2007 viti i sapo ardhun ne gjendje perfekte km 173000 me liber servisit me garanti mundeni ta kontrrolloni ne gjdo pi servisi ka senzor shiu sedishtet me nxemje bord kompjuter 6 cd magazin 5 shpejtesi ka 4 gomat e reja i servisum komplet nr tel +38649833630 mundesi nrrimiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pjeter
Gjakovë
049833630
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »