SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
AUDI A3 2.0 TDI DSG F1 SPORTBAG
Çmimi :
€7,222.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
164240
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
SHITET DHE NDERROHET
Audi a3 sportbag
Automatik dsg
2.0 tdi 140 ps
Model s-line
Lekur karrikat
Shpejtsi ne timon
Gjendje perfekte
Tel. Info đź“ž
044 672 282 049 100 920
VIBER : +386 49 207 526
Facebook Auto Ch👍Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »