SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw crafter 50
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:25
Lloji :
Volkswagen Crafter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2007
ID e produktit :
164241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw crafter 
50 
2.5 tdi 
Dupllak
Klim 
Manuel tempomat 
Viti 2007
Me
Dogan
186000km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »