SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz C220
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '17
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
164257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ne gjendje te rregullt me te gjitha serviset e sapo ardhur nga gjermania
-Me tempomat
-Nderrim nuk behet
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Prizren
049565206
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »