SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES S 350 CDI AMG LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes S
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
133,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
164274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , timonin me ngrohje , ulset lekur te zeze ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , ulset me ftohje , ulset masazh ,
ulset sport , ulset elektrike dhe memory , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON intelligent light system , navigacion GPS TV HD ,
KAMER mbrapa , senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD SD USB ,
senzorat e tejkalimit ne pasqyre (SIDE ASISST) , bordkompjuter ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , vet vozitje (AUTOPILOT) ,
mbajtesin e distances DISTRONIC , vet parkim PARKASIST , TEMPOMAT ,
zerimin BURMESTER audio , abs ,PERDE , esp , airbag , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-s-350-cdi-amg-line 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »