SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Corsa 1.3 cdti 2005
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '17
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2005
ID e produktit :
164285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa, 1.3 cdti viti 2005, Airbag, abs, klim, pasqyre elektronike, xhama me rrym, dy pare goma t'Veres t'Dimrit, e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jashte, i vetmi pronar n'KosoveViber:+38649364331

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
Skënderaj
049364331
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »