SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X1 2.0d XDRIVE ME DOGAN 2012 MPACKET--
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:05
Lloji :
BMW X1
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2012
ID e produktit :
164310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X1 2.0 XDRIVE
MPAKET
FULL EKSTRA
ME KAMER
SENSOR PARKINGU
BIG XENON

044 843 258
049 555 964
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »