SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Kango
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2009
ID e produktit :
164332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault kango 1.5 dizell viti 2009 me 200.000km te kaluara pa dogan me tabela zvicrane

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
045 521 169
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »