SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garelli 49cc 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
7,000
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
2010
ID e produktit :
164334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skuter Garelli 49 ccViti:20107.000kmDoganen e paguar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labeat
Pejë
049179207
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »