SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
€14.50
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
164335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2.08 shpejtesiSline mrena jasht

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fuad
Mitrovica, Kosovo
049 636 675
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »