SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot Pikap
Çmimi fillestar :
€1,200.00
Ju kurseni :
€120.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€1,080.00 Çmimi rritet në €1,200.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht
Lloji :
Peugeot Partner
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1999
ID e produktit :
164356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot Pikap / per detaje me te hollesishme na kontaktoni ne 044 / 224-925

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hajredin
Ferizaj
044224925
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »