SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES CLS 500...AMG...BENZ...FULL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht
Lloji :
Mercedes CLS 500
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
157
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2005
ID e produktit :
164358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES CLS..500...AMG...FULL...OPCIONE...NE GJENDJE PREFEKTE....TIP...TOP......RIGJISTRIMI PAR..RKS...FULL...EKSTRA...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »