SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A7 3.0 TDI...QUATRO...2011...FULL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht
Lloji :
Audi A7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
164359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A7 3.0 TDI...QUATRO...2011...FULL..OPCIONE..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »