SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DODGE NITRO 2.7 CRD...4X4...2008...FULL...
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht
Lloji :
Dodge Nitro
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2008
ID e produktit :
164360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DODGE NITRO 2.7 CRD...4X4...AUTOMATIK......NE GJENDJE PREFEKTE ME GJITHA SERVISET KRYNE...FULL...OPCIONE....FULL

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »