SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO EXCLUSIVE LONG VERSION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:28
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2014
ID e produktit :
164371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opsione : klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejesit ne timon F1 , ulset lekur zeze , ulset masazh para dhe mbrapa ,
ulset me ftohje para dhe mbrapa . ulset me ngrohje para dhe mbrapa ,
ulset sport EXCLUSIVE , ulset elektike dhe memory para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON MATRIX HEADLIGHTS sistem , dritat LED para dhe mbrapa ,
mbajtesin e distances DISTRONIC , dyert me magnet ( SOFT CLOSE) ,
Kameren e nateas (NIGHT VISION) , i hapur lart SHIBER , bordkompjuter ,
tempomat , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , projtektorin (heads up display) ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , 8 kamera 360 SHKALLE ,
zerimin BOSE , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,navigacion GPS TV HD ,
radio CD SD USB , abs , esp , airbag ,fellne , etj FULL OPSIONE EXCLUSIVE LONG VERSION
Tel : +386 49 400 503 , +377 44 535 442

Për më shumë:www.facebook.com/pg/autotrimishpk/photos/?tab=album&album_id=669399933271361 
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »