SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes e220 cdi 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
38,500
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
164390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes e 220 cdi automatik 2004 1 vit regjistrim posedon senzor parking gjamat me rrym pashqyret me rrym karrigat me rrym levizse fellne me goma te reja 17 coll full opsion ndrrim i mundshemme golf 6 2.0 info +37744922670

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Gjilan
044922670
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »