SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa 1.4
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
164394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.4 benzin eco tec me klim kastefon cd 4 dyer e ardhur nga zvicra shum e rujtur shpenzime te vogla . vetura eshte pa dogan. Viber +37745275302Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Fushë Kosovë
045275302
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »