SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
164401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 - 2004
Shitet Golf 5 1.6 FSI benzin ne gjendje shume te rregullt me te gjitha serviset e kryera.

Kontakt - +38649623535
Informata rreth publikuesit
Besmir
Prishtinë
049623535
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »