SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5 full extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
164402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 1.9 tdi 4 motion , shum i ruajtur , sportline , navi t madh touchscreen, goma te reja , serviset e kryera te gjitha ska nevoj per investim, fellnet nr 18

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premtim
Prishtinë
044 714 443
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »