SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
134,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
164408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra, viti i prodhimit 2008, ngjyra e Hirit metalike me 134000KM te garantuara me te gjitha serviset e kryera me kohe. Vetura nuk eshte asnjehere e aksidentuar apo e demtuar jam pronari i pare dhe vetura eshte blere me kilometrazh 00 ne Kosove.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drin
044994123
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »