SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wv Shitet pickup Vw
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
164410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pickup ne gjendje te rregullt me tabela te çlajmeruara Diezel 1998

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Gjilan
045231201
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »