SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touareg 3.0 bluemotin 2011
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '17
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
164420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes touareg v6 tdi me i te kuqe, motori 3.0 dizel, viti ne fund te 2010, bluemotion, kilometra me liber servisi, i sapo servisuar me tgjitha servisat, poashtu ni vit te plote regjistrim. Veture luksoze komode me full opcione
Cmimi i negociueshem
Vetem ky numer eshte i disponueshem per kontakt: +37744625777
Informata rreth publikuesit
Valon
Pejë
044625777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »