SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Audi A6 2.7 Mundesi ndrrimi
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
276,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2006
ID e produktit :
164430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike. Posedon: Abs. Klime. Airbag. Centrall. Ulse te lekures me nxemje dhe klime. Goma te reja. Servisin e kryer per 15000km.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agronx5
049505173
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »